Ние сме искуство производителот, снабдувачот, извозникот, фабрика во Taiwan. Поради подобро да ги задоволи потребите на клиентите, ние ќе го задржи на промовирање на нашите вештини на производите и добра услуга на сите од нив.
На

извезени од нас се прецизно дизајниран од страна на нашиот тим од квалификувани лица и се достапни рамнодушен големини и форми. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Термопластична акрилна смола - 5-3
Термопластична акрилна смола
модел - 5-3
  1. Производ:Акрилик CHIMEI(PMMA)Пластична смола
  2. Одделение:ACRYREX CM-205、ЦМ-207、ЦМ-211
  3. Тип:Пелети
  4. Опис:
    ACRYREX е пластичен материјал успешно произведен од корпорацијата Чи Меи користејќи метил метакрилат(ММА)како главна суровина по три децении на акрилик(PMMA)искуства за производство на листови и воведување на континуирана технологија на процеси од Соединетите држави.Има добра чистота,висока транспарентност и сјај,како и стабилно физичко,хемиски,оптички,и електрични својства.
  5. Апликации на акрилна пластична смола:
    Електронски панели,механички делови,површини на часовници и часовници,светла на возилото,телекомуникациска опрема,делови за изолација,и очила за сонце.
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings