Ние сме одличен снабдувач, производител и извозник дека специјализирана на . Поголемиот дел од нашите производи се извезуваат во странство, имаме направено тоа можно да се произведуваат производи со многу повеќе на квалитетот, поддршка и достапност за нашите customers.Moreover, вашиот сопствен дизајн се предвидени се добредојдени и ние веруваме дека судењето цел ќе ве убеди дека производите ние се нудат се одлична вредност за пазарот.Ние добредојдени нарачки за нашата сопствена линија, како и ODM / OEM наредби од мали и големи клиенти.
Имаме напредни производствени опрема, силна техничка сила за професионална изработка на

. Се надеваме дека тесно да соработуваат со странски пријатели од целиот свет.
  • Поликарбонат пелет - 1-4
Поликарбонат пелет
модел - 1-4
  1. ПРОИЗВОД:Поликарбонат Идемитсу(Компјутер)пластика
  2. Одделение:TARFLON LC1500、LC1700、LC1501、LC1508、LC1300
  3. Тип:Пелети
  4. Опис:
    Светлина-спроведе компјутер со висок проток и низок-загадување на ниво.
  5. Апликации за пластична смола за компјутер
    За светлосен водич и светло за дневно возење.
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings