QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на . Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашите клиенти може да се искористат од нас овие производи со висок квалитет по пристапни цени.
Потпирајќи се на супер квалитет

и совршен по услуга-продажбата, нашата компанија има репутација исклучително во иста линија. И срдечно го поздравува нови и стари клиенти од целиот свет да се изгради соработка со нас.
 • PMMA акрилна смола - 5-2
PMMA акрилна смола
модел - 5-2
 1. Производ:Акрилик(PMMA)Рециклирана пластична смола-Црна боја
 2. Одделение:QPMMA–Б.К.
 3. Тип:Пелети
 4. Опис:
  QPMMA-BK е рециклирана акрилна пластична смола за општа употреба.Боја:Црно
  Повеќето објавувања-отпадот од производство е механички рециклиран во“рециклирање одделение&радко;PMMA мешавини.
 5. Апликатни пластични смоли Апликации:
  Градба:звучно изолирани прозорци и врати,телефонски штандови
  Јавни добра:ракотворби,санитарни јазли,козметика,рамка,чаршави
  Површина на таблата со инструменти и капакот
  Сектор за рекламирање:знаци,кутии,изложба
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings