Ние сме искусни Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ве молам да ми кажете на вашите детали барања за нашите производи, како големина, површина, боја, и така натаму, со што можеме да ја цитираме според вашето барање, а потоа да ви даде најдобра цена.
Ние производ атрактивни и издржливи

за да се исполнат барањата на сите клиенти, нашата компанија ќе се придржуваат кон следниве правила: зелено aheadism, искрен-соработка, со врвен квалитет, hi-tech. Кој ги нашите производи се продаваат добро во целиот свет.
  • Репродукција на компјутер / АБС - 3-1
Репродукција на компјутер / АБС
модел - 3-1
  1. Производ:Компјутер/Рециклирана пластична смола ABS-Природна боја
  2. Одделение:QPCABS-NC
  3. Тип:Пелети
  4. Опис:
    QPCABS-NC е рециклиран компјутер/Пластична смола ABS за општа употреба.PC Alloy е материјал со одлични избалансирани својства од компјутер и ABS.Компјутерот обезбедува голема топлина,големо влијание,својства за задржување на пламен и висока цврстина на затегнување,а ABS дава подобра способност за обработка,јачината на ударот под ниска температура на околината и може да се електрифицира.
  5. Компјутер/Апликации за пластична смола ABS:
    Апликациите се движат од ОП,вмрежување,компјутер/комуникација/производи за широка потрошувачка во НБ и ТВ-индустрија.
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings