Како професионален Производителот, набавувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Ние имајќи го во предвид новите бизнис трендови во светот, каде што многу успешна глобална веледрогерија и трговците на мало беа енергично вклучувајќи различни видови на производи како приод за да привлечат повеќе клиенти. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Ние сме искусни во

производи и уживаат во добра репутација меѓу клиентите. Освен тоа, покрај стандардни производи, ние исто така нудиме широк спектар на прилагодување услуги со цел да се грижиме за вашите специјални нарачки. Ние се стремиме искрено соработка со сите заинтересирани клиенти.
 • Компјутерски репро - 1-1
Компјутерски репро
модел - 1-1
 1. Производ:Поликарбонат(Компјутер)Рециклирана пластична смола-Природна боја
 2. Одделение:QPC-NC
 3. Тип:Пелети
 4. Опис:
  QPC-NC е рециклиран Поликарбонат(Компјутер)пластична смола за општа употреба.МФИ 8-30.Боја:Јасно
  Поликарбонат(Компјутер)пластичната смола е група на термопластични полимери кои содржат карбонатни групи во нивните хемиски структури.Поликарбонат(Компјутер)пластична смола што се користи во инженерството е силна,тешки материјали.Поликарбонат(Компјутер)рециклираната пластика лесно се работи,обликувано,и термоформиран.Поради овие својства,поликарбонати наоѓаат многу апликации.Поликарбонати(Компјутер)немате единствен код за идентификација на смола(РИЦ)и се идентификуваат како”Друго” ,7 на списокот RIC.Производи направени од поликарбонат(Компјутер)може да содржи количини во трагови на претходникот мономер бифенол А.(БПА).
 5. Апликации за пластична смола за компјутер:
  Мотоцистични ветрови,шлемови и шлемови на шлемови,засолништа и аркадни материјали за покриви,звучни изолирани плочки на автопат
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings