Основана во Taiwan, QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD. е еден од производителот, снабдувачот за да се обезбеди . Ние сме биле служат на клиентите со искреност, професионални и одговорност. Задоволство на клиентите е нашата крајна цел. За да се исполнат потребите на клиентите и на пазарот, ние постојано се подобри за да им служи на нашите клиенти. Ние секогаш може да се добие највисок задоволство од клиентите во однос на за време на испорака, квалитетот на производот, услуги. Така, ние никогаш нема да престанам подобрување. Ние сме убедени дека ние секогаш ќе обезбеди најдобар квалитет на производи и услуги за нашите клиенти. Добредојдовте да ја посетите на нашата веб страница!
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

. Преку континуирано оптимизација и иновации, ние? Ќе се обидеме нашите најдобри да им понуди на искрена услуга за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не ако сте слободни.
 • Компјутерски пелети - 1-2
Компјутерски пелети
модел - 1-2
 1. Производ:Поликарбонат(Компјутер)Рециклирана пластична смола-Црна боја
 2. Одделение:QPC-Б.К.
 3. Тип:Пелети
 4. Опис:
  QPC-БК е рециклиран Поликарбонат(Компјутер)Пластична смола за општа употреба.МФИ 8-30.Боја:Црно
  Производи изработени од поликарбонат(Компјутер)може да се пофали со долг живот и да овозможи ефикасна повторна употреба.Посилна и полесна од стаклото,Поликарбонат(Компјутер)рециклираната пластика исто така обезбедува заштеда на енергија и емисија на СО2.Понатаму,Поликарбонат(Компјутер)пластичната смола ги намалува загубите на производот како резултат на кршење при дистрибуција и употреба.Повеќето објавувања-отпадот од производство е механички рециклиран во“рециклирана пластика&радко;Поликарбонат(Компјутер)мешавини.
 5. Апликации за пластична смола за компјутер
  Спортски добра,електроника
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings