Нашите главно се доставени, произведени и извезуваат во целиот свет, кои биле во голема мера ужива популарност, бидејќи на нашиот добар квалитет и поволни price.We преземе голема гордост во обработка цел на нашите клиенти на распоред и ефикасност во целиот world.Also, ние го задржи подобрување на себе и продолжи да им помогне на нашите клиенти кои се од дома и во странство за да се постигне поуспешна. ОЕМ и специјални дизајни се добредојдени каталози се исто така available.Please стапите во контакт со нас за професионална трговски услуги.
Нашите производи се познати по својата ниска цена, добар квалитет и добри по продажба на акции service.Our пазарот се шири. Ние се уште се обидуваат потрудиме да произведе иновативни производи и да се обезбеди повеќе и подобро

на нашите купувачи.
  • Акрилна пластична смола - 5-4
Акрилна пластична смола
модел - 5-4
  1. Производ:Акрилик(PMMA)Пластична смола-IR Pass Filter
  2. Одделение:QPMMA–ИР
  3. Тип:Пелети
  4. Опис:
    Акрилик-IR Pass може да ја пренесе IR светлината и да ја блокира видливата светлосна бранова должина 400nm~750nm.Овие пластични филтри се идеални за блокирање на видлива светлина,додека пренесува близу инфрацрвени бранови должини.Тие се изработени од нов материјал за пластична технологија.Тие се со половина од тежината на стаклените филтри.
  5. Акрилик-IR апликации за пластична смола
    далечински управувачи,безбедносни системи,уреди за сензори за присуство,сензори и скенери за близина.
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
Купете го најдобриот водич на ->, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
Купете го најдобриот водич на ->, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
Купете го најдобриот водич на ->, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings