Ние сме технички производителот, снабдувачот, извозникот и фабрика во Taiwan. Ние, исто така, служи како давател на услуги и функција како бизнис партнер за набавка на производи од производителот на углед погоден во купувачи. Ние сме едно место за сите видови на производи. Ние го направи широк спектар на услуги за клиенти, изведувачи задоволување на нивните потреби. Нашиот ангажман минимизира купувачи бизнис ризик кога купуваат преку нас како што ние ги редовна контрола над квалитетот во текот на процесот на производство и да се обезбеди координација со vender за навремена испорака.
Ние имаме група на многу професионален дизајн и производство организации, од областа на R & D и производството

. Професионален дизајн и одличен квалитет на производот, гаранција да обезбеди на клиентите со висок квалитет на products.Very Искрено со нетрпение очекуваме да се воспостави долгорочна соработка со вас.
  • ABS Repro - 2-1
ABS Repro
модел - 2-1
  1. ПРОИЗВОД:Рециклирана пластична смола ABS-Природна боја
  2. Одделение:КАБС-NC
  3. Тип:Пелети
  4. Опис:
    КАБС-NC е рециклирана пластична смола ABS за општа употреба.Акрилонитрил бутадиен стирен(АБС) (хемиска формула(C8H8)x&мидото;(C4H6)г.&мидото;(C3H3N)з)е вообичаен термопластичен полимер.Неговата температура на премин на стакло е приближно 105̊В(221̊F).Пластичната смола ABS е аморфна и затоа нема вистинска точка на топење.
  5. Апликации за пластична смола ABS:
    Навигација со автомобили,патнички куфери,фрижидери,машини за перење,телевизори,далечински управувачи,лаптопи,печатари
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
QUNHAN PLASTIC COMPANY, LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто , треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings